איך תשדרגו את חוויית הנסיעה בג’יפ שלכם?

איך לשדרג את הג'פ שלך

הגיע הרגע והחלטתם שאתם רוצים ג’יפ. עשיתם את המעשה ורכשתם את ג’יפ חלומותיכם.

הכל מוכן וערוך, אתם רוצים לצאת לדרך ארוכה כשהחלונות פתוחים ושיערכם מתבדר ברוח, אך מה אם נגיד לכם שאתם יכולים להפוך את החווייה לעוד יותר טובה? הנה כמה דוגמאות

לישון בג’יפ?

החלטתם שאתם יוצאים לטיול ג’יפים. חלק מהטיול הוא גם המנוחה, במיוחד אם החלטתם על טיול של יותר מיום אחד. חשבתם על זה שהג’יפ שלכם יכול להיות לכם לעזר במכסה? ולא, הכוונה היא לא לישון בג’יפ.

על גבי ג’יפים רבים אפשר להתקין מוטות אשר יצאו מן הג’יפ ואל הקרקע ובעצם יתנו שלד ראשוני לאוהל גדול ונח גם להליכה בו וגם לשכיבה בו. קיימים גם ערסלים היכולים להיתלות על גגו הפתוח של הג’יפ ובעצם לתת לכם את האפשרות לסטאלבט על גבי הג’יפ.

כמו כן, קיימים מזרנים רבים אשר מותאמים ישירות למבנה הג’יפ לאחר השענה לאחור של המושבים האחוריים של הג’יפ. מומלץ ליחיד או לזוגות.

מוזיקה, לא תשמעו?

אז יצאתם לטיול. עכשיו צריך להחליט מיהו התקליטן התורן. כמובן שתבחרו את האדם שהכי מבין במוזיקה. וכמו שברור לכולם שהוא מבין במוזיקה כי המוזיקה לבחירתו, כך העובדה שבחרת בג’יפ אומרת שכל דבר הקיים ברכב הזה הוא איכותי כמו הג’יפ עצמו. התקליטן אחראי למוזיקה, איכות המוזיקה באחריותך.

כשאתה בוחר ג’יפ, אתה בוחר את כל התכולה שלו. אז גם רמקולים לרכב הוא דבר שרצוי להתחשב בו. אף אחד לא אוהב לשמוע את הבס מרעיד את הרכב. אם אתם לא מבינים ברמקולים לרכב, התייעצו עם איש סאונד מוסמך או אפילו עם מכונאי מוסמך אשר מבין דיו ברמקולים לרכב.

על האש אתה אוהב?

מי לא אוהב לקבל מנת בשר עסיסית לאחר יום של נסיעה פרועה בג’יפ? האוהלים כבר מורמים, כולם מצטרפים למאמץ החברתי להכנת ארוחת הערב, הג’יפ שלך הוא החבר הכי טוב שלך. למה? כי בזמן שכולם חותכים סלט, מכינים את החומוס ועורכים את השולחן, אתה פותח את המנגל המחובר לגלגל הרזרבי של הג’יפ שלך ופוצח במנגל מהסרטים. כן, ככה זה עם הג’יפ שלך. הוא מוכן להכל.

אם תהיו מספיק יצירתיים, תוכלו לגלות שהג’יפ שלכם יכול להיות כל מה שאתם צריכים ויותר ובמחי כף. רמקולים לרכב, מנגל נייד, פנסים כזרקורים. הוא מקור שינה אידאלי בשביל יחיד ובשביל כמה.

לאחר שהתקנתם את הדברים האלו (והם רק דוגמאות כמובן שאתם לא חייבים להתקין את הדברים האלה), כל שנותר לכם הוא לדאוג לפן המכאני של הג’יפ. אל תשכחו לדאוג להיגוי, לבלמים וכמו כן לחגורות הבטיחות.

יצירת קשר מהירה

קצת על הנסיעות

אזורים פופולריים לנסיעות

ניוזלטר של טיפים לנוסע בג'יפים

בואו להירשם ולקבל את הטיפים השווים ביותר בנושא של טיולי ג’יפים, מרכז, דרום, צפון ובחו”ל, העיקר להרגיש את החוויה המלאה של הג’יפ. אנחנו אוהבים ג’יפים, ואתם?