טיולי ג’יפים בארץ, איפה תוכלו להטעין מצברים?

איפה נחים בטיול ג'יפים

אם אתם שייכים לקהילת הג’יפים בארץ ולאו דווקא לקהילה ספציפית, הרי שאתם בטח מכירים את ישראל על כל מסלולי הג’יפים שלה. ישנם טיולים שלוקחים יום אחד, ישנם טיולים שלוקחים כמה ימים. הבחירה תמיד תהיה בידכם. אך בזמן שאתם מכירים את המסלולים, האם אתם יודעים איפה אתם יכולים להניח את הראש לכמה שעות כדי להיטען מחדש ולחזור למסלול?

הנה מספר מקומות בהם תוכלו להניח את הראש לכמה שעות באזורים שונים בארץ

טיולי ג’יפים בצפון

אם אתם מחפשים את הטיולים הירוקים, הבוציים המלאים באתגרים תוך כדי נסיעה, הרי שהצפון מכיל בתוכו עשרות מסלולים בוציים ומאתגרים בדיוק בשבילכם. אם אתם גרים במרכז או אפילו בדרום, הרי שתצטרכו לצאת מוקדם בבוקר, אם לא באמצע הלילה, כדי להתחיל את המסלול כמו שצריך דבר ראשון על הבוקר. אחרי שארזתם את כל מה שאתם צריכים והכנסתם את הציוד אל הג’יפ, דיברתם עם שאר הג’יפים איתם אתם נוסעים והתחלתם נסיעה, מן הסתם שבאזור הצהריים כבר תהיו מותשים דיו בשביל להמשיך בנסיעה. הרעב והעייפות יכולים להיות גורם מכריע ולהוביל לסכנות בדרכים. לכן, חדרים לפי שעה באזור הצפון הם התשובה שלכם לפתרון העייפות ולהתרעננות.

טיולי ג’יפים במרכז

על אף שהמרכז אולי לא נשמע כמו המקום האידאלי לטיולי ג’יפים, תתפלאו לגלות כמה מסלולים קיימים במרכז בדיוק עבורכם, אוהבים טיולי הג’יפים. אם אתם לא מעוניינים לנסוע עד לצפון או לחילופין, אם אתם באים מאזור הצפון כדי לגלות את המרכז שביום יום רחוק מכם, הרי שגם פה תצטרכו לקום השקם בבוקר כדי להגיע למסלול בשעה המיועדת. כך, העייפות גם פה תכריע אתכם די מוקדם. גם אם מדובר בטיול של יום אחד, הרי שנהיגה במשך שעות יכולה להיות מעייפת וגם מסוכנת. ידוע לכולם שלאדם עייף אסור לעלות על ההגה בשום צורה. לכן, גם במרכז פזורים חדרים לפי שעה בדיוק עבורכם, הנהגים העייפים לאחר מסלול קל או קשה.

טיולי ג’יפים בדרום

נמאס לכם מהירוק של הצפון? המרכז לא מרגש אתכם כמו שחשבתם? חושבים שהדיונות של הדרום יהיו האתגר אותו אתם מחפשים? כיף גדול! אך אל תטעו, חולות הדיונות יכולות להיות מסוכנות עוד יותר מבוץ הצפון או רכסי ההרים של המרכז. אם בחרתם בחולות, דעו כי דרוש המון ניסיון וריכוז בנהיגה בג’יפ בחולות הפכפכים אלה. אם החלטתם על טיול יומי וקליל יחסית, רצוי שתחשבו על הטענת המצבר האישי שלכם ולא של הג’יפ שלכם. חדרים לפי שעה, כמו שהוספנו בצפון ובמרכז, נמצאים גם בדרום הרחוק ומאפשרים לכם לשים את הראש, ולאו דווקא על דיונה, ולהחזיר אתכם ואת הנוסעים איתכם בג’יפ בבטחה הביתה.

אנחנו מסכימים איתכם, אין על טיולי ג’יפים. אך אם אתם בעלי ג’יפ ואוהבים לטייל, חשוב שתכירו את עצמכם הכי טוב ותדעו מתי לתת לעצמכם לנוח ומתי אתם יכולים להמשיך הלאה. אחרי הכל, בטיחות לפני הכל.

יצירת קשר מהירה

קצת על הנסיעות

אזורים פופולריים לנסיעות

ניוזלטר של טיפים לנוסע בג'יפים

בואו להירשם ולקבל את הטיפים השווים ביותר בנושא של טיולי ג’יפים, מרכז, דרום, צפון ובחו”ל, העיקר להרגיש את החוויה המלאה של הג’יפ. אנחנו אוהבים ג’יפים, ואתם?