טיול ג'יפים בדרום

טיולי ג’יפים הם חוויה מרגשת והרפתקנית לאנשים מכל הגילאים. הורים רבים פשוט אוהבים את הרעיון של יציאה עם הילדים לנסיעות כאלו, כדי לחשוף אותם לדרום המדהים של הארץ, תוך הענקת חוויית שמחת הנסיעה על כבישי הדרום הארוכים והפתוחים, בין המדבריות, באוויר החם הנקי מהלחות האופפת את העיר.

יתרונות בטיולי ג'יפים בדרום

בטיחות

חוויה

4 טיפים לכל מטייל עם ג'יפים בדרום

כשיוצאים לטיול ג’יפים עם נהגים מיומנים ומדריכי טיולים מוסמכים, כל המשפחה נהנית מיום מיוחד. הכיף של חקר מקומות כגון מצפה הכוכבים הנייד, נהיגת “אקסטרים” למעמקי המדבר, או נסיעה מודרכת לערים נבטיות,  גדל באופן משמעותי כשאתם יוצאים לטיול בג’יפ מפואר עם הדרכה מקצועית.

1. מומלץ להגיע מוכנים

אם אתם חושבים לצאת לטיול ג’יפים בדרום עם כל המשפחה, הכי טוב שתגיעו מוכנים היטב מראש, כך שלא תיאלצו להתמודד עם הפתעות שאינן נעימות מאוחר יותר. אלו הם הטיפים החשובים של המומחים:

2. הכינו היטב את שיעורי הבית שלכם

חשוב שתבצעו מחקר מקיף לפני שתחליטו על הרפתקה על הכביש עם הילדים. למרות שרוב טיולי הג’יפים בדרום המתוכננים היטב ומלווים עם מדריך מקצועי מתאימים אפילו לילדים מתחת לגיל שנתיים, חברות מסוימות עשויות להגביל. לכן חשוב שתבחנו את כל האפשרויות המוצעות לפני שתבחרו בחברת טיולים.

3. בחירה חכמה של חברת טיולים

חשוב לוודא שמצאתם את החברה הכי טובה שמציעה טיולים מגוונים שכולם ייהנו מהם. טיולי ג’יפים בדרום עמוסים בחוויות ופעילויות וניתן לבחור מסלול ארוך ומקיף או מסלולים קצרים בהתאם להעדפה. קחו בחשבון את הצרכים שלכם ושל הילדים והקפידו לתכנן מסלול מציאותי.

4. צרו קשר מראש

כשאתם מתכננים טיול ג’יפים, אל תחכו עד הרגע האחרון כדי להתקשר לחברת טיולים. חשוב שיהיו לכם את כל הפרטים מראש כדי לוודא שבחרתם טוב. חשוב גם ליידע את נציגי החברה לגבי הצרכים המיוחדים, אם יש לכם כאלו.

קצת על הנסיעות

אזורים פופולריים לנסיעות

ניוזלטר של טיפים לנוסע בג'יפים

בואו להירשם ולקבל את הטיפים השווים ביותר בנושא של טיולי ג’יפים, מרכז, דרום, צפון ובחו”ל, העיקר להרגיש את החוויה המלאה של הג’יפ. אנחנו אוהבים ג’יפים, ואתם?