טיול ג'יפים בצפון

כולם רוצים חוויות, לא כולם יודעים איפה אפשר לחפש או יותר נכון למצוא אותם. רוצים חוויה אמיתית של טיול? בואו לטיול ג’יפים בצפון, ההרים המדהימים של ישראל יחד עם הנופים והסיכון, יוצרים חוויה אמיתית לכל אחד שאוהב טיולים והרפתקאות. בואו לטיול ג’יפים בצפון הישראלי במיוחד. (גם לקבוצות וגם ליחידים)

יתרונות בטיולי ג'יפים בצפון

בטיחות

חוויה

3 טיפים לכל מטייל עם ג'יפים בצפון

  1. למרות מה שכולם חושבים, אין צורך בניסיון קודם. למעט נשים בהיריון או חולי אסטמה כרוניים, אין שום צורך להתכונן בשום דרך, אלא רק להגיע לחוויה שלכם. חשוב מאוד להצטייד במים ובכל מה שקשור לאוכל שאולי לא יהיה בדרך (טבעוני / צמחוני / תפריט צמוד וכו’) 
  2. אם אתם מגיעים לטיול ג’יפים בצפון, כדאי מאוד שתתכוננו ואנחנו לא מדברים כלכלית או למשאף, אלא פשוט מאוד – לביגוד שלכם, אל תבואו עם חולצות שאתם רוצים לשמור עליהם (לא שמלות מיוחדות, לא נעלי עקב וכו’) לחלקכם זה יישמע ברור מאליו, לאחרים זה יישמע כהפתעה (מניסיון כמובן)
  3. אל תחשבו שבגלל שמדובר בג’יפ וחולות אז אי אפשר לבוא עם משפחות, אחד הדברים שצריכים לזכור, זה לא טיול בהרים תלולים ואין פה סכנה שיכולה באמת לסכן אף אחד מכם, טיול ג’יפים בצפון זו דרך נהדרת לעשות חופשה מדהימה לכל המשפחה.  

קצת על הנסיעות

אזורים פופולריים לנסיעות

ניוזלטר של טיפים לנוסע בג'יפים

בואו להירשם ולקבל את הטיפים השווים ביותר בנושא של טיולי ג’יפים, מרכז, דרום, צפון ובחו”ל, העיקר להרגיש את החוויה המלאה של הג’יפ. אנחנו אוהבים ג’יפים, ואתם?