טיולי ג’יפים ספארי באפריקה

טיולי ג'יפים ספארי באפריקה

שמורות הטבע המרהיבות ביופיין באפריקה הן, לעיתים, גולת הכותרת של הביקור ביבשת הענקית הזו והן ללא ספק הזדמנות לפגוש מקרוב בעלי חיים, כמותם לא נפגוש במקומות אחרים. אריות, נמרים, ג’ירפות, פילים ועוד ועוד… כל אלה, הם רק חלק קטן מבעלי החיים המסתובבים להם חופשי בשמורות וחיים את חייהם בטבע ללא כל הפרעה. אם אתם חולמים לראות אותם “פנים מול פנים” (כמעט), לנסוע במרחבים הפתוחים של אפריקה, ובעיקר של טנזניה היפה וליהנות מחופשה קצת שונה, טיול ג’יפים ספארי באפריקה הוא הפתרון הנכון עבורכם.

להתקרב אל הטבע

טיולי ספארי באפריקה, ובעיקר ספארי בטנזניה, נחשבים כבר לא מעט שנים למבוקשים מאד ולא בכדי בוחרים להצטרף אליהם בני כל הגילאים וגם משפחות עם ילדים. הנסיעה בתוך הג’יפ עם חלונות פתוחים היא דרך מצוינת להרגיש קרובים יותר אל הטבע וגם אל בעלי החיים ולחוות את אפריקה האמיתית. אפשר להציץ עם הראש מגג הג’יפ הפתוח, לנשום אוויר צח ולחוש את הקצב הכול כך מיוחד של היבשת הזו ושל שמורות הטבע המקסימות, המהוות חלק חשוב ועיקרי בה.

חוויית הספארי היא חלק מטיול המתאים לחובבי הטבע ובעלי החיים. אלה, שרוצים להיטמע במרחב שבו הם מטיילים ולהציץ, ולו לרגעים ספורים, ממקום קרוב יותר על מחזור החיים. בטנזניה, למשל, מדובר בשטח קטן יחסית, בהשוואה למדינות אפריקה האחרות, שטח שבו מרוכזים לא מעט בעלי חיים ותצורות נוף מרהיבות: יערות טרופיים, סוואנות שנדמה שאינן נגמרות, הרים, אגמים, מפלים ונהרות שוצפים. המגוון הוא רחב מאד, אף על פי שהשטח מצומצם והאפשרויות, כך נדמה לעיתים, בלתי נגמרות.

יתרונות רבים בטיול אחד

טיול ג’יפים בטנזניה מביא אתו יתרונות רבים וזו גם הסיבה מדוע בוחרים באפשרות שכזו במקום לצאת אל הטיול באופן עצמאי, שלא תמיד אפשרי. נסיעה במסגרת של חברה, מסגרת קבוצתית, מציעה ללוקחים בכך חלק מדריכים מקצועיים ומנוסים, המכירים היטב את השטח ואת המסלולים השונים. מעבר לכך, ישנו תכנון קפדני מאד של המסלול, המותאם לאופי ולסוג החופשה שבה מעוניינים (האם זו משפחה עם ילדים צעירים? אנשים מבוגרים? או אולי חבורה של מטיילים צעירים אחרי הצבא?). בל נשכח גם את עניין הלינה והאטרקציות השונות, הנכללות במסגרת טיול שכזה. אין צורך לדאוג מראש לדבר ופתרונות הלינה מותאמים לחופשה ומוזמנים על ידי החברה עצמה.

הנסיעה במרחבים הפתוחים היא ברכבי 4X4, המתמודדים בהצלחה עם אתגרי השטח השונים. יש בהם גג נפתח, כך שניתן להציץ החוצה ולראות את המתרחש מקרוב. הנסיעה נוחה מאד, הרכב עצמו מרווח והחלונות גדולים. ניתן לאחסן בחלקו האחורי של הג’יפ ציוד רלוונטי, תיקים וגם מזוודות ולהרגיש בטוחים לאורך כל הנסיעה. ישנה אף אפשרות לבחור ברכבים משודרגים יותר המציעים התחברות אלחוטית לאינטרנט ומושבים רחבים יותר. במהלך הנסיעה מקבלים משקפת, העוזרת באיתור בעלי חיים רחוקים יותר ומעכב אחר המתרחש.

להכיר עולם חדש ואחר

טיול הספארי באפריקה לוקח אתכם חזרה בזמן. אל מקומות רחוקים שהזמן עצר בהם מלכת ואל נקודות מרהיבות ביופיין ביבשת הקסומה, היכן שפוגשים בעלי חיים מסוגים שונים. ניתן לפגוש גם את המקומיים וללמוד על התרבות עצמה, לבקר בכפרים ולחוות, וגם אם לדקות בודדות, את החיים באפריקה, שכל כך שונים ממה שאנחנו מכירים. אפשר לקחת את הילדים ולנצל זאת לטיול בר או בת מצווה או אפילו לצאת לטיול ג’יפים באפריקה כחלק מירח דבש, הכולל ביקור ביעדים אקזוטיים מיוחדים בכל העולם.

יצירת קשר מהירה

קצת על הנסיעות

אזורים פופולריים לנסיעות

ניוזלטר של טיפים לנוסע בג'יפים

בואו להירשם ולקבל את הטיפים השווים ביותר בנושא של טיולי ג’יפים, מרכז, דרום, צפון ובחו”ל, העיקר להרגיש את החוויה המלאה של הג’יפ. אנחנו אוהבים ג’יפים, ואתם?