טיולי טרקטורונים לחוויה משפחתית מושלמת

טיפים לנהיגת שטח

העונה המושלמת לטיולים בטבע שאינן מייגעים ואינם גורמים להתייבשות מתחילה כעת ואין סיבה לוותר על חופשה משפחתית כזאת. בכל מקום בארץ תוכלו למצוא לכם טיולי טרקטורונים או טיול ג’יפים שמוציא אתכם ליום של חוויות בשטח. זו הדרך היפה ביותר לנוע בטבע ולראות את כל השמורות והפנינים החבויות שמצויות בכל אזור בארץ. יש עדיין שפע של מים בנחלים, הירוק מתחיל ללבלב לאביב שמפציע כעת והפרחים מהחורף טרם נעלמו. התפר שבין החורף לקיץ הוא אביב ישראלי משגע שגם נוח להסתובב בו במזג אוויר שאינו קר מדי וגם לא לוהט. בזכות הגג של הג’יפ או בגלל הנוחות של הטרקטורון אפשר לנצל היטב את הטיול כדי לצבור חוויות משפחתיות אחרי שנה של קורונה וסגרים. זה בדיוק הזמן לחדש את המסורת המשפחתית לטייל בטבע וליהנות.

איפה אפשר לטייל?

טיולי טרקטורונים מתאימים מאוד לשטחים שמותרים לכך משום שיש לא מעט אנשים שקשה להם להתנהל בהליכה והם מוותרים על הטבע בגלל זה. בטיול כזה אפשר להגיע למקומות שגם לילדים קשה להגיע אליהם וזה הרבה יותר בטוח ונוח לקחת את המשפחה על כלי רכב שמתאים לשטחים רבים כמו נחלים וגבעות. סיבה נוספת לערוך טיול כזה בכלי רכב נוח הוא שהעובדה שהוא פתוח מחברת אתכם ישירות לטבע והופכת כל טיול לחוויה מלאה. במקום לשבת במכונית סגורה כמו בספארי, אתם יכולים להיות בקשר מלא עם הצמחייה ובעלי חיים, להריח ולנשום את הטבע ולהרגיש את האוויר הפתוח ולמלא מצברים באוויר נקי.

לשמור על הטבע כדי ליהנות ממנו

ישראלים אוהבים את השמורות בארץ ולטייל בטבע ובאמצעות טיולי טרקטורונים הם יכולים ליהנות ממנו מבלי לפגוע בו. טרקטורונים וכלי רכב קטנים כאלה שומרים על הטבע מבלי להרוס את הקרקע בגלל החריצים והגלגלים שלהם ולכן גם אינם הורסים בתי גידול טבעיים של צמחים ובעלי חיים. גם טיול ג’יפים שנערך במסלולים מורשים ומוסמכים עושים זאת בצורה חכמה שמגינה על הטבע ולכן אפשר ליהנות מהם בכל עונות השנה ומבלי לחשוש מהיציאה לשמורות בכלי רכב ממונע. מכיוון שהם גם בטוחים ובנויים כדי לנסוע בשטח קשה לתנועה, הם מצליחים להעביר את המטיילים מבלי לחשוש ובצורה נוחה.

לאן נוסעים?

cp הם חוויה משפחתית שאפשר לבלות ולחוות בצפון, בדרום, באזור הרי יהודה וירושלים, בלכיש, בשפלת החוף, בנגב, בהרי אילת, בגליל ובגולן, בעמק יזרעאל ובעמק המעיינות הפסטורלי והנפלא. ההעדפה שלכם יכולה להיות לטיולים עם מקורות מים רבים וכעת זו העונה הנפלאה לכך, או טיולי מדבר שמשולבים באטרקציות מקומיות כמו חוות האלפקות והטבע הנפלא של מצפה רמון. בצפון יש לא מעט אפשרויות גם לספורט ופעילויות מים שאפשר לשלב גם בכנרת או בשיט אבובים בירדן, וכשמגיעים לשמורת הטבע אפשר לקבל הדרכה של מדריכים על החי והצומח והגיאוגרפיה המיוחדת של המקום. דרך נהדרת לצבור זיכרונות נעימים.

 

יצירת קשר מהירה

קצת על הנסיעות

אזורים פופולריים לנסיעות

ניוזלטר של טיפים לנוסע בג'יפים

בואו להירשם ולקבל את הטיפים השווים ביותר בנושא של טיולי ג’יפים, מרכז, דרום, צפון ובחו”ל, העיקר להרגיש את החוויה המלאה של הג’יפ. אנחנו אוהבים ג’יפים, ואתם?