טיול ג’יפים מתוקתק: מה לא כדאי לכם לשכוח לפני הטיול שלכם?

טיול ג'יפים מתוקתק

 

טיולי ג’יפים הם תחביב ממכר, כך יעיד כל חובב של התחום. עבור מי שאוהב טיולים כאלה, מספיקה רמיזה קטנה שיש סיכוי שהולך להתרחש טיול שכזה, והם כבר עולים על ציוד. דבר נוסף שכל חובב טיולי ג’יפים יודע, הוא כמה חשוב להכין מראש את הציוד שלכם לטיול הזה ולדאוג לא לשכוח שום דבר. ציוד קריטי כמו שק שינה, תיק רחצה, או כל דבר אחר שיהיה מאוד מאכזב להגיע ליעד ולגלות ששכחתם בבית.

החוויה בטיולי ג’יפים

טיולי ג’יפים הם דבר ייחודי שניתן להבין למה מתחברים אליו בקלות ברגע שחווים אותו. התגברות על אתגרי הטבע באמצעות שליטה מקסימלית בכלי הרכב, לצד חברים ומשפחה שמבלים איתם שעות ארוכות ביחד במסלול, יוצרים חוויה ייחודית, מקרבת ומלאה באדרנלין. כדאי לקחת בחשבון את האפשרות שלפחות אדם אחד מכל משתתפי הנסיעה יבצע מראש השכרת טלפון לוויני, על כל מקרה שלא יבוא, עדיף תמיד להיות מוכנים עם כל אמצעי החירום האפשריים.

טיול ג’יפים מדמה חיים בקומונה, לפרקי זמן קצרים. במהלך היום כאשר לא נמצאים במצב של נהיגה בג’יפ, מנהלים אורח חיים קבוצתי משותף בזמן ההפוגות. נסיעה בקבוצות ובצירוף של מדריך מאפשרת הגעה ליעדים שיהיה קשה יותר להגיע אליהם באופן עצמאי, אבל אם בכל זאת אתם מחליטים לקחת מסלול מאתגר יותר, השכרת טלפון לווייני חייבת להיות ברשימת המטלות שלכם לפני היציאה למסלול. באופן כללי, הדרך הנכונה ביותר להתנהל, היא יצירת רשימה של ציוד הכרחי לטיול. ברגע שיצרתם רשימה כזאת, שמרו אותה היטב גם לטיולים הבאים.

איזה ציוד ואביזרים להכין לטיול ג’יפים

אין כאן כללי ברזל ולא כל אחד מכין את אותו הציוד בדיוק עבור טיולי ג’יפים, אבל בסופו של דבר ישנם דברים שחייבים להתבצע בשטח שכולנו משתמשים באותו ציוד עבורם. מבחינת ציוד לינה, מומלץ להצטייד בשק שינה, שאליו חייב להתלוות גם מזרן כלשהו על מנת שלא תישנו באופן ישיר על סלעים, זו חוויה לא ממש נעימה. כרית כמובן תתרום לשנת שטח נעימה וביתית יותר, אבל היא לא הכרחית, הצטיידו בהתאם לאופן שבו אתם רגילים. השכרת טלפון לווייני תוכל להבטיח לכם שקט ושלווה גם במקרים בהם עשוי להתרחש מקרה חירום בשעות החשוכות יותר.

מפה ומצפן חשובים לצורך התמצאות בשטח, גם מטען נייד לסמארטפון לא יזיק. ציוד בסיסי לאכילה, בשילוב עם כירה, יאפשר לכם לבשל בשטח ולהכין סעודה לכל חברי המשפחה והקבוצה. לצד כלי האכילה מומלץ גם לשאת כלי ניקוי בסיסיים, על מנת שתוכלו לעשות שימוש חוזר בכלי האוכל במקרה הצורך. ציוד אחזקה בסיסי לרכב חייב להיות כלול גם כן ברשימת הציוד, הציוד יכלול ארגז כלים בסיסי, ציוד חילוץ והחלפת גלגלים וכל סוג נוסף של ציוד שיש ברשותכם ויכול לסייע לפתרון בעיות בכלי הרכב. השכרת טלפון לווייני תסגור את רשימת הציוד וככה תוכלו לדעת שאתם מוכנים לצאת לשטח.

עכשיו כל שנותר זה ליהנות!

יצירת קשר מהירה

קצת על הנסיעות

אזורים פופולריים לנסיעות

ניוזלטר של טיפים לנוסע בג'יפים

בואו להירשם ולקבל את הטיפים השווים ביותר בנושא של טיולי ג’יפים, מרכז, דרום, צפון ובחו”ל, העיקר להרגיש את החוויה המלאה של הג’יפ. אנחנו אוהבים ג’יפים, ואתם?