טיול גלישה וג’יפים – חוויה בליגה אחרת

טיול גלישה שמשולב עם טיול ג’יפים, משדרג את תחושת ההרפתקה ברמה של 360 מעלות. הטרנד הזה התחיל לתפוס תאוצה בתחילת שנת 2017, כשחובבי גלישה וחובבי טיולי אקסטרים גילו את היכולות של נסיעה על ג’יפים לטיול שחוקר יערות ונופים פראיים, בשילוב עם חופים שבהם ניתן לגלוש על הגלים הטובים ביותר.

סגנונות טיולים אלו מתאימים למקומות מאופיינים בסלעים או מדבריות ותנאי שטח קשים שמתאימים לנסיעה על ג’יפים. על מנת לחוות את החוויה במלואה, טיול מודרך בג’יפ חזק יכול להיות בדיוק הדבר שאתם צריכים.

חברות שונות מציעות טיולי ג’יפים מאורגנים למבקרים במקומות שמתאימים גם לטיול גלישה, כמו למשל במקומות המאופיינים בקרחונים, הרים, נחלים, שדות וחופים.

חוויה מהפנטת

 

חברת טיולי ג’יפים שמתמחה בטיולים פרטיים מודרכים אישית ליחידים וקבוצות, משלבת, כחלק ממערך הטיולים, גם טיולים ברכבי שטח יוקרתיים, המשולבים עם גלישה בחופים מהפנטים. הלקוחות יכולים לבחור בין טיול של יום אחד או מספר ימים, ולשלב את טיול הג’יפ שלהם עם טיול גלישה בלתי נשכח.

שירות לקוחות אישי מספק לנוסעים חוויה ייחודית שרק השילוב הזה יכול להעניק. ניתן לצאת לימי טיול יוקרתיים, שמציעים סיורים ארוכים יותר או סיורים אישיים המותאמים אישית לפי בחירה, ולבחור בין ג’יפ יוקרתי אישי עם דלק ומדריך נהיגה פרטי, כולל מדריך גלישה בחופים בהם מתבצעות עצירות.

חברת טיולי אקסטרים מציעה אטרקציות מים מדהימות

 

אטרקציות המים הטובות ביותר מוצעות על ידי חברות טיולים בארץ. כך, למשל, ניתן ליהנות מהרפתקאות מים מדהימות במיטב החופים של הארץ, לגלוש במהירות ולחוות את הריגוש של החיים לאחר הנסיעה בג’יפ.

הטיולים מוצעים לכנרת או שתוכלו לבחור כל יעד אהוב בארץ, המאפשר שילוב בין נסיעה לוהטת בג’יפ, שמסתיימת עם טיול גלישה במים הצוננים בחוף האהוב עליכם. אחרי שתעברו פעם אחת חוויה כזו, תוכלו להגיד שחוויתם את ישראל באקסטרים.

לחזור לילדות

 

טיולי גלישה בישראל מאפשרים לכם לעסוק בספורט המים האהוב עליכם, עם הדרכה אישית ליחידים או לקבוצות. טיול כזה יכול להוות גם גיבוש קבוצתי לצוות בעבודה, מסיבת רווקים או רווקות, או אפילו טיול משפחתי מהנה ומצחיק.

גלישת מים היא ספורט פופולארי, ומארגני הטיולים מבטיחים לכם שפע התרגשויות וחוויות אקסטרים. כשמשלבים טיול גלישה עם טיול ג’יפים, מקבלים חוויה מנצחת.

ניתן לבחור בין עשרות אטרקציות בארץ, אם רק מעזים לחוות את הארץ בדרכים שלא הכרתם. הרפתקה זו של ספורט מים, המשלבת את הטכניקות של ספורט הגלישה, מפעילה לא רק את האנדורפינים שלכם, הורמון האחראי על ויסות תחושות ההנאה במוח, אלא דוחפת גם את השרירים למקסימום.

יצירת קשר מהירה

קצת על הנסיעות

אזורים פופולריים לנסיעות

ניוזלטר של טיפים לנוסע בג'יפים

בואו להירשם ולקבל את הטיפים השווים ביותר בנושא של טיולי ג’יפים, מרכז, דרום, צפון ובחו”ל, העיקר להרגיש את החוויה המלאה של הג’יפ. אנחנו אוהבים ג’יפים, ואתם?