טיפים חשובים לנהג השטח המתחיל

חווית נהיגת השטח היא לרוב הרבה יותר אינטנסיבית מהנהיגה המסורתית בכביש, בגלל השטח והמכשולים השונים.

נהיגה בשטח יכולה להיות מהנה מאוד, אבל חשוב לדעת שלא כל דרכי העפר נוצרות שוות. על מנת לוודא שאתם מוכנים להרפתקה בשטח, חשוב לעשות את המחקר שלכם לפני כן.

סעיף זה יכסה כמה מהטיפים החשובים ביותר לנהגי שטח מתחילים.

נהיגת שטח היא תחביב נהדר ויכולה להיות מהנה מאוד. אבל, זה גם יכול להיות מסוכן. ישנם מפגעים רבים שתתקלו בהם, כמו שיפועים תלולים, משטחים חלקים וחול עמוק. לכן חשוב להחזיק בכמה כישורי נהיגת שטח בסיסיים לפני שאתם עולים על ההגה.

מדריך זה ייתן לך כמה טיפים מועילים לנהג השטח המתחיל, כך שתהיה מוכן לכל מה שעלול להתרחש בדרכך.

נהיגת שטח יכולה להיות חוויה מהנה לנהגים מנוסים. אבל חשוב לזכור את הבטיחות ולפעול לפי ההנחיות. הקפידו ללבוש תמיד ציוד מגן, סעו לאט ובזהירות, בקשו עזרה בעת הצורך, ולעולם אל תלכו לחקור ללא מלווה.

למה חשוב לצאת לנהיגת שטח עם מלווה?

נהיגת שטח יכולה להיות מהנה מאוד, אבל היא גם יכולה להיות מסוכנת. הכי חשוב ללכת תמיד עם מישהו מנוסה שמכיר את השטח. אדם זה ישמש כמלווה לנהג השטח המתחיל ויוודא שהוא בטוח בכל עת.

אנשים רבים אינם מודעים לסכנות הנסיעה בשטח ללא מלווה. נהיגת שטח עלולה להיות מסוכנת, במיוחד אם אינך מכיר את השטח ואין איתך מישהו שכן. אם אתה יוצא לשטח בעצמך, חשוב שיהיה איתך מלווה מטעמי בטיחות.

הסכנות הנפוצות ביותר שעומדות בפני נהגים כשהם יורדים לשטח הם להיתקע בבוץ או בשלג, להתקל בסלעים או למכשולים אחרים וללכת לאיבוד בשטח לא מוכר. קיים גם סיכון של נזק לרכב שלך.

אם משהו קורה בזמן שאתה בשטח, יכול להיות קשה לקבל עזרה בגלל חוסר קליטה של טלפון סלולרי וראות מוגבלת.

נהיגת שטח היא פעילות מסוכנת שעלולה לגרום לתאונות. זו סיבה נוספת לכך שחשוב לצאת לנהיגת שטח עם מלווה. המלווה יוכל לעזור לך אם יש בעיה ויכול גם להזהיר נהגים אחרים מנוכחותך, הוא ידריך אותך ויוודא שאתה בטוח.

בקליפורניה למשל יש חוק שאומר שאתה לא יכול לנסוע בשטח ללא ליווי. זאת על מנת להבטיח שהנהג והמכונית בטוחים, מלווה יעזור לכם להישאר בדרך הנכונה ולא ללכת לאיבוד במדבר. הם גם יהיו שם כדי לעזור לך אם יש לך מקרה חירום או תקלה במסע שלך.

במקרים מסוימים שבהם יורדים לשטח ושוכחים להביא חלק מהציוד ניתן לפנות לחברת משלוחים שתביא עבורנו את הציוד החסר ובכך תפתור לנו את הבעייה ונוכל להמשיך בטיול ללא כל דאגה.

החשיבות של נהיגת שטח עם מלווה היא לוודא שאתם בטוחים ושהסביבה לא נפגעת.

היתרונות של נהיגת שטח עם מלווה כוללים:

  1. יש לך מישהו שיעזור לך במקרה של כשל מכני
  2. אתה לא צריך לדאוג ללכת לאיבוד או לפגוע בסביבה
  3. אתה זוכה לראות יותר מהאזור מאשר בטיול רגיל

אם אתה רוצה לצאת לנהיגת שטח עם מלווה אז תחילה עליך למצוא אחד כזה – או באינטרנט או על ידי חיפוש אחר מישהו שעושה את זה למחייתו.

יצירת קשר מהירה

קצת על הנסיעות

אזורים פופולריים לנסיעות

ניוזלטר של טיפים לנוסע בג'יפים

בואו להירשם ולקבל את הטיפים השווים ביותר בנושא של טיולי ג’יפים, מרכז, דרום, צפון ובחו”ל, העיקר להרגיש את החוויה המלאה של הג’יפ. אנחנו אוהבים ג’יפים, ואתם?