טיפים לטיולי שטח

אם הגעתם לפה סימן שאתם לקראת טיול שטח אותו אתם מתחילים לתכנן, תכנון טיול שטח הוא מלאכת מחשבת של ממש וכך יש להתייחס אליו.

למעשה, יש דברים בסיסיים שאם אנחנו נשכח ישליכו לאורך כל הטיול. יחד עם זאת אין לכם מה לדאוג, ריכזנו עבורכם מספר טיפים אינפורמטיביים שיעזרו לכם לצאת אל טיול השטח המושלם.

לפני הכל: חשבו על מיקום הטיול

לפני שאנחנו מתחילים לארגן את טיול השטח מוטב שנבין לאן אנחנו רוצים לנסוע. למעשה, המקום אליו נסע משפיע באופן ישיר על הוואי, סוג הנסיעה ומשך הטיול. לצורך העניין טיול בדיונות ובשטחים חוליים באזור ב”ש יהיו שונים במיוחד לעומת טיול בגליל העליון.

בלי שום קשר, בואו נדבר על זה רגע.. כולנו מעדיפים לפקוד את מעיינות ארץ ישראל בחודשים החמים של הקיץ.

אל תהיו לבד: טובים השניים מן האחד

אנו מאמינים מאוד בחברות וצבירת חוויות מעמיקות יחד עם הקרובים לנו, כאשר אנחנו מדברים על טיולי שטח ההמלצה היא לנסוע יותר מרכב אחד.

מעבר להיבט של החברות, מדובר בהיבט בטיחותי לכל דבר מאחר ורכב נוסף יכול לשמש אותנו במקרה של בלת”ם בלתי ידוע בשטח ואפילו במקרים בהם נצטרך לחלץ את אחד הרכבים מן השטח.

אל תשכחו פק”ל קפה

אנחנו מאמינים שזה הדבר האחרון שאתם תצליחו לשכוח, יחד עם זאת אנחנו עדיין שבים ואומרים – אל תשכחו את פק”ל הקפה שלכם.

בסופו של יום עצירות הקפה הקטנות האלו במשך היום, הן אלו שנותנים לך בוסט וגורמים לך לקחת אתנחתא קטנה מהשטח ולהנות מהטבע ברמה הרוחנית.

מתכננים לינה לטווח ארוך

רובנו יעדיפו לא לבזבז את המצבר של רכב ולהביא אוהל ייעודי בו יוכלו לישון. הטבע הוא אחד המקומות הגדולים והמגוונים ביותר שתוכלו לפגוש, בשטח תפגשו מזיקים, חרקים ובעלי חיים שלאו דווקא הייתם פוגשים בצפון תל אביב.

 

לכן, בהנחה ואתם נמצאים בשטח לתקופה ארוכה היינו ממליצים לכם להצטייד באביזרי הדברה ירוקה, כך תוכלו לתחום את האיזור שלכם מפני מזיקים ושאר חרקים ולהיות בטוחים. אגב, אם אתם לא אוהבים להתעורר מוקדם מציוצים של יונים וציפורים, יש מכשירים ייעודים אשר תפקידם הרחקת יונים אשר פועלים על בסיס קול על קולי אשר אוזן האדם לא יכולה לשמוע. אגב, גם פה מדובר בפתרון ירוק – אנחנו רק אורחים בטבע הזה.

אל תשכחו לתדלק

אחד הדברים החשובים ביותר לפני טיול שטח הוא תדלוק, אל תשכחו לתדלק את הרכב שלכם בהתאם ולכל בלת”ם אפשרי שיכול להיות לכם בדרך.

בהנחה ואנחנו מדברים על טיולים מתגלגלים היינו ממליצים לכם לכל מקרה למלא ג’ריקן ייעודי בדלק כך שתוכלו לקחת מרווח בטיחות.

אל תשכחו צ’יקלוקים!

מישהו יכול לשכוח אותם? בכל מקרה זה לגמרי נשגב מבינתנו. אל תשכחו שוקולדים, חטיפים ודברים מתוקים אחרים שאתם אוהבים להכניס באמצע היום.

העצירות הקטנות האלו יתנו לכם את האפשרות לקחת ברייק קטן, לתת לרכב שלכם מעט לנוח, להנות מהשמש וליצור קצת שיח עם החברים/משפחה שהגעתם איתם לשטח – בסופו של דבר, אנחנו פה בשביל ההנאות הקטנות של החיים. צ’יקלוקים לגמרי נכנס תחת אותה הגדרה.

 

 

יצירת קשר מהירה

קצת על הנסיעות

אזורים פופולריים לנסיעות

ניוזלטר של טיפים לנוסע בג'יפים

בואו להירשם ולקבל את הטיפים השווים ביותר בנושא של טיולי ג’יפים, מרכז, דרום, צפון ובחו”ל, העיקר להרגיש את החוויה המלאה של הג’יפ. אנחנו אוהבים ג’יפים, ואתם?