לשלב אקסטרים ופינוק – טיול ג’יפים בקוסטה ריקה

טיול ג'יפים בקוסטה ריקה

אם אתם נמנים עם חובבי הטבע וטיולים בטבע הם האטרקציה המועדפת עליכם, כדאי שתכירו את קוסטה ריקה. קוסטה ריקה ניחנה בטבע מרהיב ביופיו אשר משלב סביבה ירוקה עם חופי ים זהובים, הרי געש פעילים נהרות מפלים ובעלי חיים שאוהבים צץ בטבע הזה. אין ספק כי על מנת להכיר את כל שיש לקוסטה ריקה להציע, כדאי לקחת זמן סביר לתקופת הטיול ואם רוצים להכיר את כלל האטרקציות של קוסטה ריקה, החל מהרי הגעש, דרך הנופים הירוקים ובעלי החיים הסקרניים, נכון לשלב טיול ג’יפים באמצעותו ניתן לסייר בדרכים הראשיות ומאידך להגיע אל דרכים נסתרות ומוכרות פחות אך יופיים המשגע בהחלט ישאיר בכם חותם לעוד שנים רבות.

מהם טיולי ג’יפים

רבים חושבים ולא בצדק, כי על מנת לצאת לטיול ג’יפים, צריך לאהוב אקסטרים ונסיעה על גבי ג’יפ. כאן המקום להוסיף נדבך ולחדש לכם כי טיול ג’יפים הוא לא הסיבה אלא האמצעי בעזרתו ניתן להפוך את הטיול לטיול מרשים ומהנה יותר ולצורך העניין, טיול ג’יפים בקוסטה ריקה מאפשר לכל אחד ואחת מכם להגיע אל מקומות ואזורים שללא הג’יפ, ספק אם הייתם מצליחים לעשות זאת. מרבית המטיילים ובעיקר מי שאוהב את הטבע, מחפש לעצמו את האוטנטיות שטיולי ג’יפים יכולים להשיג. הטיול בג’יפ חושף את המטייל למקומות מרתקים ומרשימים ולעיתים נחשפים המטיילים לאזורים בתוליים בהם טרם דרסה רגל הציוויליזציה.

במהלך הטיול ניתן לעצור בטבע ולנשום אותו אל מלוא הריאות, להוציא ערכות קפה וללגום בזמן שאתם מקבלים הסברים מלומדים מהמדריכים שיצאו אתכם אל הטיול. חשוב לזכור כי על מנת לצאת לטיול הג’יפים יש צורך ברישיון נהיגה, אך גם מי שלא מחזיק ברישיון נהיגה, יכול לצאת אל הטיול.

הג’יפים אותם תקבלו לטיול יהיו חדישים ומשנתונים אחרונים כך שלא רק מובטחות 0 תקלות פרט למקרים יוצאי דופן, אלא גם מובטח לכם ליהנות מנוחות נסיעה מפתיעה לכל אורך הטיול.

סוגיה נוספת שרבים נופלים בה, היא המחשבה שהלינה היא בשטח, כי אם כבר ג’יפים וטבע אז עד הסוף, אז זהו שלא, טיולי ג’יפים אינם כוללים לינה בשטח אלא להיפך, כל משתתפי הטיול יזכו ללון במלון מפואר שאינו יורד מ – 5 כוכבים וזאת כדי להשלים את מושלמות הטיול ולהפוך אותו למהמם.

כמה עולה טיול ג’יפים בקוסטה ריקה

טיול ג’יפים מאורגן מתומחר באופן שמאפשר לכל מטייל להשיג את המרב כנגד השקעתו. הטיול מתוכנן כך שכל משתתף ייהנה מכל מה שיש לקוסטה ריקה להציע באמצעות 4 גלגלים, אנשים טובים ונעימים ומדריכים מקצועיים. אם העלות המדויקת מעניינת אתכם, צרו קשר עם סוכנות נסיעות ובררו את העלות ומה היא כוללת.

לסיכום – מחפשים ליהנות מטיול עוצר נשימה. קוסטה ריקה מחכה לכם בזרועות פתוחות ו-4 גלגלים.

יצירת קשר מהירה

קצת על הנסיעות

אזורים פופולריים לנסיעות

ניוזלטר של טיפים לנוסע בג'יפים

בואו להירשם ולקבל את הטיפים השווים ביותר בנושא של טיולי ג’יפים, מרכז, דרום, צפון ובחו”ל, העיקר להרגיש את החוויה המלאה של הג’יפ. אנחנו אוהבים ג’יפים, ואתם?