מתכננים טיול ג’יפים? קחו איתכם את הדברים הבאים

כשמתכננים טיול ג’יפים, מן הסתם שלא מדובר רק בג’יפ אחד. שיירות ג’יפים רבות נוסעות לאורך כבישי ישראל בחיפוש אחר האזורים המושלמים ביותר לטיול מהיר ואגרסיבי של הג’יפים.

אך כאשר בזמן הנסיעה כל הרכב מבפנים זז ממקומו, יש כמה דברים שתרצו להתקין בתוכו, שיעזרו לכם לשמור על הסדר בתוך הג’יפ-

ארגונית ייחודית למושבים האחוריים

אחד הדברים הבעייתיים ביותר בטיול ג’יפים הוא העניין שכשהג’יפ קופץ, כל תכולתו קופצת איתו. כיוון שכל טיול מצריך צידה לדרך כמו בקבוקי שתייה, חטיפים ואולי משהו נחמד לקרוא גאדג’טים לרכב יכולים לסייע לכם פה. אם אתם לא מעוניינים שכל הדברים הללו יתפזרו ברכב, ארגונית ייחודית המתלבשת על גב הכיסא הקדמי מאפשרת לכם לאכסן בקבוקי שתייה, חטיפים ובכלל, כל מה שתבחרו לשים בה.

מגן בד למושב הנהג

טיולי ג’יפים ידועים ברמת הלכלוך שהם מביאים איתם. בעיקר אם אתם בוחרים לטייל במסלול בוצי או בדיונות, תגלו מהר מאוד שלא רק החלק החיצוני של הרכב מתלכלך. גם אם בחרתם לצאת לרגע מן האוטו, מהר מאוד יתלכלכו הנעליים שלכם, הבגדים שלכם ותופתעו לגלות אבל גם השיער שלכם. אם אתם רוצים לשמור מעט על ניקיון הג’יפ שלכם, דאגו שיהיה לכם מגן בד המתלבש על מושב הנהג ומגן מלכלוך מאלה היושבים מאחורי הנהג.

מדבקת מגן למראות החיצוניות

גם אם אתם נוסעים בשטח פתוח, בין הדברים החשובים ביותר שאתם רוצים שיישארו נקיים וברורים לראייה, הן מראות הרכב החיצוניות. גם אם שיירת הג’יפים שלכם נוסעת אחריכם, מספיק כשל אחד בתקשורת ויתחיל ניסיון עקיפה. אם מראות הרכב שלכם מלוכלכות הדבר עשוי להיות מסוכן. בהדבקת מדבקות המגן על המראות החיצוניות אתם מאפשרים שדה ראייה נקי וברור ללא כל הפרעה חיצונית. הן מאדים, הן מגשם והן מלכלוך.

פנס חירום רב תכליתי

לא משנה כמה זמן אורך הטיול שלכם, בין אם יום אחד או כמה ימים, בלילות יהיה לכם קל יותר להתנייד עם פנס. במיוחד אם החלטתם לצאת לבד לטיול ולא עם עוד ג’יפ או שניים. טיולי ג’יפים עלולים להסתבך אם לא מכירים טוב את השטח ולא מודעים לסכנות העורבות בו. פנס החירום יכול לעזור לכם גם לראות את הבעיה ולסמן לעזרה עם איתות אדום. יתרה מזאת, בפנס קיים סכין קטנה ופטישון לשבירת זכוכית.

טיולי ג’יפים בעיקרם הם כיף אחד גדול. אך גם אם מדובר בכיף והנאה, יש לחשוב על הדברים שעלולים להסתבך בדרך ואיך להתנהל מולם. אם אתם מתכננים לצאת לטיול ג’יפים, דאגו שכל אביזרי הביטחון השונים נמצאים איתכם. כך תוכלו לצאת לדרך ולחזור ממנה בשלום.

יצירת קשר מהירה

קצת על הנסיעות

אזורים פופולריים לנסיעות

ניוזלטר של טיפים לנוסע בג'יפים

בואו להירשם ולקבל את הטיפים השווים ביותר בנושא של טיולי ג’יפים, מרכז, דרום, צפון ובחו”ל, העיקר להרגיש את החוויה המלאה של הג’יפ. אנחנו אוהבים ג’יפים, ואתם?