סוגי טיולים מאורגנים על ג’יפים

טיול ג'יפ

טיולים מאורגנים על ג’יפים הם חוויה של פעם בחיים, במיוחד כאשר מדובר בטיולי ג’יפים בתנאי השטח המאתגרים והמגוונים של מדינת ישראל. אילו סוגי ג’יפים יש ומהו טיול הג’יפים המתאים ביותר בשבילכם? כל המידע לפניכם.

טיולי ג’יפים לכל המשפחה

משפחות רבות מחפשות לבלות יחד ולצבור חוויות משותפות, אך בגלל טווח הגילאים בין בילדים וטווח הגילאים בין ההורים לילדיהם, לא תמיד כולם נהנים מהחוויה. כאשר מדובר בטיולי ג’יפים לכל המשפחה, תתפלאו לגלות שהחוויה יכולה להיות מאתגרת ומהנה עבור כולם. כמובן שכאשר מדובר בטיולי ג’יפים לכל המשפחה, הרמה האתגרית לא תגיע לשיאה אבל המשפחה כולה בהחלט תחווה טיול אתגרי ומהנה עם שלל נופים, אדרנלין וביקור במקומות מדהימים ונדירים.

טיולי ג’יפים אתגריים

טיולי ג’יפים אתגריים מיועדים למעשה לכל האוכלוסייה ובעיקר לקבוצות של אנשים שרוצים לחוות את האדרנלין של תנאי השטח, בשילוב עם תחושת הריגוש שיש  עם טיולים מאורגנים כאלה. טיולי ג’יפים אתגריים יכולים להיות במגוון של תנאי שטח, בין אם מדובר בשטח הררי ובמדרגות סלע גבוהות ומאתגרות במיוחד, ובין אם מדובר בשטח מדברי של דיונות מרהיבות. טיולי ג’יפים אתגריים הם בטוחים לגמרי ונעשים על ידי צוות מנוסה, כך שכל שנשאר לכם הוא ליהנות מחוויה של פעם בחיים.

טיולי ג’יפים כחלק מיום גיבוש

ימי גיבוש זכורים לטובה באופן ניכר בקרב עובדים רבים. יום הגיבוש לא נועד רק להפוך את העובדים לחברים טובים יותר אלא לגרום לכולם להתרגש יחד ולהתגבש סביב מטרה אחת. על כן, טיול ג’יפים ליום הגיבוש הקרוב שלכם יגרום לעובדים לצאת מהשגרה המשרדית, להיחשף לשמש ולאוויר הפתוח וליהנות מחוויה מאתגרת וחד פעמית, שלא כל יום זוכים לה. יחד חברי הקבוצה יוכלו להתרגש, ליהנות, להביט בנופים המדהימים ולטעום את טעמו של הטבע הפראי.

טיולי ג’יפים במדבר

טיולי ג’יפים במדבר מתרחשים בדרום הארץ ומבטיחים לכם חוויות מהנות ומטריפות. השטח המדברי בישראל מורכב מתנאים שונים ומאתגרים ובניגוד לשטח הררי, שבו יש דרכי שינוע אחרים כמו רכבל למשל, כאשר מדובר במדבר, טיולי ג’יפים הם הדרך הטובה ביותר לראות את המדבר במלוא גדולתו וגווניו. על כן, אם המדבר מושך אתכם, טיולי ג’יפים במדבר הם הדבר הכי מתאים עבורכם לחוויה של פעם בחיים.

טיולי ג’יפים בשטח הררי

בישראל ישנו תוואי שטח מסקרן ומעניין, במיוחד כאשר מדובר בתוואי שטח הררי. בין אם מדובר בהרי הגליל והגולן ובין אם מדובר בשומרון, תוכלו ליהנות בצורה משמעותית מטיולי ג’יפים בשטחים הרריים אלו אשר מוקפים ירוק ודרכם מגיעים לנקודות תצפית מדהימות ומרגשות.

יצירת קשר מהירה

קצת על הנסיעות

אזורים פופולריים לנסיעות

ניוזלטר של טיפים לנוסע בג'יפים

בואו להירשם ולקבל את הטיפים השווים ביותר בנושא של טיולי ג’יפים, מרכז, דרום, צפון ובחו”ל, העיקר להרגיש את החוויה המלאה של הג’יפ. אנחנו אוהבים ג’יפים, ואתם?