איך קונים ג’יפ יד שנייה (הבדיקות החשובות באמת)

טיול ג'יפ

אוהבים נסיעות שטח ונוהגים לעשות את זה כחלק משגרת סופי השבוע שלכם? מעדיפים את הרכב הגבוה ואת העוצמה המדברת בעד עצמה? רגע לפני שאתם ניגשים לרכוש ג’יפ ממקור יד שנייה חשוב לדעת הכול אודות ההיבט המכני של הג’יפ אבל לא רק- שואלים מה הבדיקות החשובות באמת בכדי שלא תתאכזבו מהקנייה שלכם בסופו של יום? בואו לקרוא כיצד לקנות ג’יפ שיודע להפוך כל חווית נסיעה לאקסטרים בלתי מתפשר אבל בעיקר בטיחותי.

טיפים לרכישת ג’יפ יד שנייה – איך עושים את זה נכון?

אם בעבר היה מורכב לרכוש ג’יפ יד שנייה שהרי היום השתנו הכללים והם מאפשרים רכישת ג’יפ בתהליך פשוט ביותר.

אז איך באמת בוחרים ג’יפ יד שנייה? החדשות הטובות הן כי כיום כל יצרן מכוניות רגילות מציג לפחות ג’יפ אחד לבחירה ולכן סביר להניח שיהיה לכם קל להגיע גם מוכר יד שנייה שישמח למכור לגם את הג’יפ ולהתקדם לדגם המשודרג ביותר. אחד הדברים שחשוב ביותר לשאול זו המטרה, כמו בכל דבר גם כאן יהיה עליכם לשאול את עצמכם ואת המוכר -האם הג’יפ הזה יודע לבצע נסיעות שטח או שהוא ייעודי גם לנסיעה רגילה על הכביש?

אם אתם רוצים לרכוש ג’יפ יד שנייה למטרת נסיעה על כביש ולא על בשטח יידרש מכם לבדוק הרבה מעבר לעיצוב הפנים והחוץ שלו. כמו כן לא יזיק לבדוק גם את רמת האבזור- דבר שיכול בהחלט להשפיע על ההחלטה שלכם היות וזה מה שיכול להפוך כל נסיעה בטוחה ונוחה יותר. בדיקה זו חשובה מאוד היות וג’יפ שנוסעים אתו על הכביש הינו בעל שלדה שונה מזה שנוסעים אתו בשטח.

הקשר בין גודל הג’יפ לבין כל השאר

שואלים את עצמכם האם הגודל כן קובע? במעמד קניית ג’יפ יד שניה החדשות הטובות הן כי החדשנות אמרה את דברה – נכון להיום ניתן למצוא ג’יפים קטנים שיודעים גם לנסוע על הכביש וגם לנסוע על השטח. כמו כן, אם החלטתם לקנות ג’יפ בחרו את הקטן היות והוא בעל יתרון בהמון תחומים כמו הוצאות של דלק וכן מעברים פשוטים יותר במקומות המאתגרים ביותר בטיול שלכם. רוצים ג’יפ עם כוח יותר גדול? מסתמן כי זה יהיה החיסרון היחיד בעת רכישת ג’יפ קטן יותר.

עומדים לפני רכישת ג’יפ מגורם יד שנייה? רכב בודקים רק דרך עיניים מקצועיות!  אספו את כל המידע הנדרש, וודאו כי הג’יפ שלכם יודע לנסוע גם בשטח וגם על הכביש והכי חשוב? סיבוב קצרצר על הג’יפ יאמת לכם את כל התמונה והכי חשוב? בדיקת המבחן היא זו שתקבע בסופו של דבר את רמת הסיכון ואת גילו האמתי של הג’יפ.

רוצים לקחת את הג’יפ לסיבוב לבדיקה? הכי קל היום לקנות בעזרת פיפס, האתר היחידי בישראל שנותן לכם לבדוק את הרכב, גם ביד שנייה, לפני שאתם יוצאים איתו לעולם.

יצירת קשר מהירה

קצת על הנסיעות

אזורים פופולריים לנסיעות

ניוזלטר של טיפים לנוסע בג'יפים

בואו להירשם ולקבל את הטיפים השווים ביותר בנושא של טיולי ג’יפים, מרכז, דרום, צפון ובחו”ל, העיקר להרגיש את החוויה המלאה של הג’יפ. אנחנו אוהבים ג’יפים, ואתם?