תאונות קורות גם בחניונים

אם אתם בעלי רישיון, ודאי עברתם תיאוריה. אם יש לכם רישיון יותר מ-5 שנים, ודאי עברתם גם ריענון נהיגה. מה שאומר שאתם יודעים היטב את חוקי התנועה, מה מותר ומה אסור, איזה שלט אומר מה.

לעומת זאת, נדמה שכשנהגים רבים נכנסים לחניון, כל חוקי התנועה מתבטלים ואין להם צורך בהם. הטעות בידיהם. לא רק שהם מסכנים את הסביבה, הם מסכנים את עצמם ועוברים על החוק. נסיעה בתוך חניון צריכה להיות זהירה יותר וכמו כן, איטית יותר.

על כן, הכנו עבורכם מספר טיפים שיוכלו לעזור לכם להגן על עצמכם יותר טוב-

נסו להימנע משעות הלחץ

כן, נושא הבטיחות בחניונים מתחילה עוד לפני שהגעתם לחניון בכלל. אם אתם צריכים להגיע לחניון של קניון או מרכז מסחרי, נסו להימנע משעות הלחץ של המרכז או הקניון. הדבר ייתן לכם חניון יחסית ריק ועם הרבה פחות נהגים לחוצים, עצבנים וחסרי סבלנות שרק רוצים או למצוא חניה או לצאת מהחניון.

האטו!

הגעתם לחניון? תורידו את הרגל מדוושת הגז. חניון, על אף המרחבים שבו והאפשרות לעתים לנסוע בו מהר עלול להוביל אתכם לסכנות עורבות מעבר לפינה שאתם ממש לא רואים. כשאתם נכנסים לחניון, הנמיכו את מהירות הנסיעה שלכם כמה שאתם רק יכולים בכדי למנוע תאונות מיותרות. גם אם אתם נוהגים כשורה, אין זה אומר שהנהג ממול עושה את אותו הדבר. כך שגם אם הנהג המתקרב נוסע בפראות, נהיגתכם האיטית יכולה למנוע תאונה.

הסתכלו במראות החניון

כמעט כל חניון בעל מספר קומות ינסה להבטיח את ביטחון הנהגים הנמצאים בחניון. בכך הוא יתקין אביזרים שונים המיועדים לשמירה על הבטיחות. מראה פנורמית היא אחד האביזרים הללו. כאשר בכל קומה יותקנו מספר מראות פנורמיות בנקודות מפתח, אל תשכחו להסתכל בהם כדי להבטיח את המעבר שלכם בבטחה. תפקידה של מראה פנורמית הוא להראות לכם מה קורה מעבר לפינה, היכן שהעיניים שלכם לא רואות. אל תשכחו להסתכל בהן.

הימנעו מהסחות דעת

גם אם אתם לא שמים לב, הסחות דעת רבות יכולות לקרות בזמן שאתם בחניון. בין אם מדובר ברדיו חזק, שיחת טלפון (דרך דיבורית כמובן) ואפילו לקיחת שלוק מכוס הקפה שלקחתם מהבית יכולה לגרום להסחת דעת של שניה. אך לצערנו מספיקה רק שניה של הסחת דעת בשביל שתאונה תקרה. צרו לעצמכם את החוק הזה, כשאתם נכנסים לחניון כבו כל דבר שיכול להסיח את דעתכם. תופתעו לגלות כמה זה הפרעות השקט חוסך.

בשורה התחתונה,

תאונות קורות בכל יום. בין אם בכבישים הפתוחים, בכבישים העירוניים וגם בכבישי החניונים השונים. כשאתם נכנסים לחניון, אל תרגישו כאילו נכנסתם לרחבת מכוניות מתנגשות, סעו בזהירות יתרה בכדי לדאוג לשלום הסביבה ולשלומכם. אחרי הכל, אתם רוצים לצאת מהחניון הזה מתישהו.

יצירת קשר מהירה

קצת על הנסיעות

אזורים פופולריים לנסיעות

ניוזלטר של טיפים לנוסע בג'יפים

בואו להירשם ולקבל את הטיפים השווים ביותר בנושא של טיולי ג’יפים, מרכז, דרום, צפון ובחו”ל, העיקר להרגיש את החוויה המלאה של הג’יפ. אנחנו אוהבים ג’יפים, ואתם?